Işık “Devam” Dedi

KALEM Farkıyla...

Işık “Devam” Dedi

Işık “Devam” Dedi

CHP’li Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, yerel seçimlerde yeniden aday olduğunu söyledi.

4, 5 yıldır arkadaşlarıyla birlikte Biga Belediyesi için çalıştıklarını ifade eden Başkan Işık, “7 gün 24 saat zamanımızı kentimiz için tüketiyoruz. Doğup büyüdüğüm ve bundan sonra da yaşamayı planladığım Biga’ya hizmet etmek benim için bir onur. Bu süre içinde ‘eleştirileri önemsemek’ genel bakış açımız, çalışma prensibimiz oldu. Bu nedenle Halk Masa sistemimizi hayata geçirdik. Belediyeyi halka açtık. 55 binin üzerinde istek, şikayet, öneri tarafımıza ulaştı ve büyük çoğunluğunu çözüme kavuşturduk. Sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler ve halktan gelen tüm görüş ve önerileri dikkatle inceledik. Gerekli düzeltmeleri yapmakta tereddüt etmedik. Karalama amaçlı kara propaganda faaliyetleri dışındaki olumlu ve olumsuz tüm eleştirilere değer verdik. Zaten bu eleştirilere verdiğimiz önem, işlerimizin de beğenilmesine neden oluyor. Hiçbir yanlışın içinde olmamak için büyük özen gösteriyoruz. Veremeyeceğimiz hiçbir hesabımız yok Allah’a şükür. Ancak belirli iletişim araçları kullanılarak düzenli bir şekilde üretilen her yalana yanıt vermemiz mümkün değil. Görev süremiz boyunca AK Parti grubu meclis üyelerinin ret oylarıyla karşılaşıyoruz. Bugüne kadar bize Biga’nın bir proje, öneri, istek, talep ya da doğru düzgün bir düzeltme önerisi ile gelmediler. Sadece kuru gürültü çıkarıyorlar. Olumsuz yönde eleştirmek üzerine kurulmuş bir muhalefet anlayışı var. Ben Biga Belediye Başkanı olarak her zaman birlik ve beraberlik içinde iş yapalım istiyorum. Benim arkadaşlarım da benimle aynı düşüncedeler. Biga bize miras kalmadı. Çocuklarımızdan emanet aldık. Bunu geleceğe hep beraber taşımak istiyoruz. Yerel seçimlerde ben adayım zaten. Allah bir elem keder vermezse, sağlık problemi olmazsa 2019 yerel seçimlerinde adayım” şeklinde konuştu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST