İskele Meydanına Modern Tuvalet Kabini Konulacak

KALEM Farkıyla...

İskele Meydanına Modern Tuvalet Kabini Konulacak

İskele Meydanına Modern Tuvalet Kabini Konulacak

Kentin ve kentlilerin ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerini yürüten Çanakkale Belediyesi, İskele Kent Meydanı Modern Umumi Tuvalet Kabini Projesinin çalışmalarına başladı.

Proje kapsamında, kentin yoğun ve merkezi bir noktası olan İskele Meydanındaki bankamatiklerin bulunduğu alanda kentin ve kentlinin ihtiyacını karşılamak, aynı zamanda halk sağlığına hizmet etmek amacıyla modern umumi tuvalet kabini konulması için yeni düzenlemeler yapılıyor.
Çalışmalar doğrultusunda; estetik dış görünüşü ve hijyenik kullanım alanları ile toplamda 21 metrekare alana sahip modern bir yapı olarak bay, bayan ve engelli bölümlerinden oluşan modern umumi tuvalet kabini alanda yerini alacak. Projenin çalışmalarına başlanırken, mevcut bankamatik alanlarının söküm çalışmaları devam etmekte olup, ardından tuvalet kabini ve çevresinin düzenleme çalışmaları yürütülecek. Öte yandan, mevcut bankamatik alanları da yeniden düzenlenerek, aynı bölgede hizmete açılacak.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST