İskele ve çevresi çöplerden arındı

KALEM Farkıyla...

İskele ve çevresi çöplerden arındı

İskele ve çevresi çöplerden arındı

GESTAŞ İskeleler Operasyon Müdürlüğü Temizlik İşleri Şefliği tarafından yürütülen çalışmalar kapsamında iskele ve çevresinde geniş çaplı bir temizlik yapıldı.


GESTAŞ, yeni yaz sezonu yaklaşırken tüm iskelelerde temizlik ve dezenfekte, çalışmaları gerçekleştirildi. İskeleler Operasyon Müdürlüğü Temizlik İşleri Şefliği tarafından yürütülen çalışmalar doğrultusunda GESTAŞ bünyesindeki temizlik personelleri tarafından Çanakkale İskelesi’nden başlayarak Eceabat, Kabatepe, Çanakkale L iskele, Kilitbahir yeni ve orta Liman, Çanakkale Koltukbarınağı, Geyikli İskelesi’nde çevre temizliği ve düzenlemesi faaliyetleri yapıldı. Özellikle çöplerin denizle temasını önlemek için, deniz kıyısı olan alanlar ve kayalıklardaki çöpler titizlikle toplandı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST