İskenderoğlu’ndan kadın girişimcilere ziyaret

KALEM Farkıyla...

İskenderoğlu’ndan kadın girişimcilere ziyaret

İskenderoğlu’ndan kadın girişimcilere ziyaret

AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde çalışmalarını sürdüren İl Kadın Girişimciler Kurulunu ziyaret etti. Ziyarette İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek, kadın girişimciler Filiz Bahar , Demet Semizoğlu ve Genel Sekreter Sema Sandal ile Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek hazır bulundu. İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Birce Bilici Şimşek ziyaretten dolayı teşekkür ederek , İl Kadın Girişimci Kurulunun projeleri hakkında bilgi verdi ve Çanakkale’de kadın girişimci potansiyeli ve kadın istihdamının arttırılması konuları ile ilgili görüşlerini paylaşarak : “ Çanakkale olarak çok şanslıyız, bir kadın vekilimiz var. Kadın girişimcilerin sayısının artmasını istediğimiz gibi aynı şekilde kadın vekillerimizin sayısının da artmasını istiyoruz. “dedi. Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu da kadınlar ile ilgili çalışmalara her zaman destek verdiklerini belirterek “ En kısa zamanda ÇTSO İl Kadın Girişimciler Kurulu ile de ortak bir çalışma yapmaktan mutluluk duyarım” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST