İskenderoğlu’ndan veda mesajı

KALEM Farkıyla...

İskenderoğlu’ndan veda mesajı

İskenderoğlu’ndan veda mesajı

28. Dönem Genel Seçimlerinde Çanakkale AK Parti Milletvekili Adayı Jülide İskenderoğlu sosyal medya hesabından bir veda mesajı yayımladı.
İskenderoğlu mesajında ”11 Nisan’da Sayın Cumhurbaşkanımızın seçim beyannamemizi açıklamasıyla resmen başlayan seçim sürecimizi dün itibariyle noktaladık. Daha önce de söylediğimiz gibi, milletin iradesi başımızın üstündedir.
Bu sonuçla, 5 yıllık Milletvekilliği sürecimizi de noktalamış olduk. Yeni seçilen Milletvekili arkadaşlarımıza ve hemşehrilerimize bu sonuçların hayırlı olmasını dilerim. Görev süremiz boyunca her zaman Çanakkale’mizi, hemşehrilerimizi önceleyerek çalıştık. Mümkün olduğunca şehrimize yatırım yapmaya, hemşehrilerimizin yaşam kalitesini artıracak hizmetleri sunmaya gayret gösterdik. Çanakkale’mizin gelişmesi ve büyümesi yönünde nokta kadar emeğimiz geçmişse helali hoş olsun. Dün olduğu gibi bundan sonra da partimizin ve sayın Cumhurbaşkanımızın emrinde çalışmaya, ülkemize, Çanakkale’mize ve hemşehrilerimize elimizden geldiğince hizmet etmeye devam edeceğiz.
5 yıllık görev sürem boyunca, hizmet etmekten büyük onur duyduğum başta Çanakkaleli hemşehrilerimize, destek veren kıymetli Partililerimize , yol arkadaşlarımıza, il başkanımız, İlçe ve Belde Başkanlarımız,Belediye Başkanlarımız,yöneticilerimiz olmak üzere tüm teşkilatlarımıza ,üyelerimize teşekkür ediyor, helallik istiyorum.Bugünden itibaren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ikinci turda çok büyük bir farkla yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesi için çalışmalarımıza başlıyor, tüm hemşehrilerimizin desteklerini bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST