İŞKUR 1915 Çanakkale Köprüsünde

KALEM Farkıyla...

İŞKUR 1915 Çanakkale Köprüsünde

İŞKUR 1915 Çanakkale Köprüsünde

Çanakkale İŞKUR il müdürlüğü personelleri 1915 Çanakkale Köprüsü’nü ziyaret etti.
Çanakkale Valiliği tarafından düzenlenen ‘Kamu Personelinin 1915 Çanakkale Köprüsü Ziyaretleri’ Programı kapsamında Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü personelleri Çanakkale’nin Lapseki İlçesi’nde 1915 Çanakkale Köprüsüne ziyaret gerçekleştirdi. 18 Mart 2017 tarihinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından temelleri atılan, 18 Mart 2022 tarihinde hizmete kazandırılması planlanan 1915 Çanakkale Köprüsü ulusal ve uluslararası stratejik öneminin Çanakkale açısından ayrı bir önem taşıyor. Bu sebeple projenin yapım sürecini yakından inceleme amacıyla Çanakkale Valiliğince kamu kurum kuruluşlarının personellerinin katılımları ile ziyaret düzenlendi. İŞKUR Çanakkale personelleri düzenlenen programla köprünün yapım süreci ve özellikleri hakkında yetkililerden bilgi alıp hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST