İŞKUR esnaflarla görüştü

KALEM Farkıyla...

İŞKUR esnaflarla görüştü

İŞKUR esnaflarla görüştü

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mehmet Uğur Yavuz ve İşveren Danışmanları Grup Sorumlusu Hayrettin Karacan, Çanakkale Madeni İşler ve Sanatkârlar Odası Fahrettin Dündar’a, Koç Isı ve Pelitli Taş Fırını işletmelerini ziyaret etti.
Ziyaret sırasında Oda Başkanı Fahrettin Dündar’la mesleki eğitim konularında esnaf ile işbirliği imkânları hakkında fikir birliğine varıldı. Çanakkale’de faaliyet gösteren iki şirketle de İŞKUR hizmetleri ve imkânlarıyla ilgili sohbet edildi. Ziyaretle ilgili açıklama yapan Yavuz, “Yaptığımız görüşmede Odamızın ve işletmelerin çalışmaları hakkında bilgi alarak yetkililerle sorunları ve çözüm önerileri, işgücü talepleri, İŞKUR destekleri, İşbaşı eğitim programı konularında görüş alışverişinde bulunduk” ifadelerini kullandı.
Çanakkale Madeni İşler ve Sanatkârlar Odası Fahrettin Dündar ve firma yetkilileri de ziyaretten ve İŞKUR’un desteklerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür ettiler.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST