İŞKUR her yerde

KALEM Farkıyla...

İŞKUR her yerde

İŞKUR her yerde

İŞKUR hizmetleri Çanakkale’nin uğrak yerlerinde ve vatandaşların yoğun olduğu lokasyonlarda stand açılarak vatandaşlara sunulmaya başlandı.

Haziran ayı ile beraber başlatılan çalışmaya istinaden beyanda bulunan Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mehmet Uğur Yavuz, “Pandemi dönemi sonrasında dünya genelinde sosyal ve ekonomik hayatın işleyişi önemli bir değişime uğradı. İş yapış şekillerinin, davranışların ve tercihlerin yeniden biçimlendiği “yeni normal” döneminde sürdürülebilir, teknoloji odaklı ve kapsayıcı büyümenin sağlanabilmesi ile istihdam ve refah artışının sağlanması gayesiyle İŞKUR olarak vatandaşlarımıza daha yakın, daha ulaşılabilir olmak istiyoruz. Bu kapsamda tüm paydaşlarımızı stantlarımıza davet ediyorum” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST