İŞKUR Müdürü Yavuz gençlerle bir araya geldi

KALEM Farkıyla...

İŞKUR Müdürü Yavuz gençlerle bir araya geldi

İŞKUR Müdürü Yavuz gençlerle bir araya geldi

İŞKUR İşMüdürü Yavuz, iş kulübü faaliyetleri kapsamında gençlerle bir araya geldi
Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mehmet Uğur Yavuz, Çanakkale Gençlik Merkezinde gençlerle buluşarak İş Kulübü özelinde İŞKUR’un etkinlikleriyle ilgili bilgi verdi. Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Mehmet Uğur Yavuz, üniversite yaşamı boyunca kişinin kendisine katacağı özelliklerle iş hayatına hazır olabileceğini anlattı ve bu noktada öğrencilere İŞKUR’un İş Kulübü eğitimlerine katılmalarını tavsiye etti. Yavuz verilen eğitimlerin kendini tanıma, iş arama kanalları, özgeçmiş hazırlama, iş arama ağı kurma, konuşma planı, mülakat teknikleri, beden dili gibi değişik konularda yapıldığını ifade etti. Yavuz, İş Kulübü eğitimlerine lise ve üniversite öğrencilerinin yanı sıra iş arayanların ve engelli vatandaşların başvurabileceğini söyledi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST