İŞKUR sigortacı ve otomobil servisçileriyle görüştü

KALEM Farkıyla...

İŞKUR sigortacı ve otomobil servisçileriyle görüştü

İŞKUR sigortacı ve otomobil servisçileriyle görüştü

Çanakkale İşkur İl Müdürlüğü yetkilileri, Çanakkale merkez ve ilçelerindeki farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmelere yapmış olduğu işbirliği ziyaretlerine sigortacılık ve otomobil servisi sektörleri ile devam etti.
Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İşveren Danışmanlığı Grup Sorumlusu Hayrettin Karacan RS Yetkili Servisi Müdürü Ahmet Karakoç ve Sigorta firması yetkilileri Orçun Oktay ve Keskin Kuzu ile bir araya geldi.Servis müdürü Ahmet Karakoç, her marka araca yaptıkları hasar onarımı, tamir ve bakım işlemleri ile özellikle yabancı marka araçlarda parça değişimlerini ve bu parçalar için ödenecek döviz çıkışını önleyerek ülkemize kayda değer bir katkı sunduklarını belirtti..Bir diğer ziyarette Çanakkale’nin tanınmış sigortacılık şirketleri ile sigortacılık hizmetleri piyasasındaki gelişmeler ve sektörün nitelikli personel ihtiyaçları kapsamında Orçun Oktay ve Keskin Kuzu işverenleri ile İŞKUR Aktif İşgücü Programları kapsamında işbirliği imkânları görüşüldü.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST