İŞKUR ve İÇDAŞ’tan iş birliği

KALEM Farkıyla...

İŞKUR ve İÇDAŞ’tan iş birliği

İŞKUR ve İÇDAŞ’tan iş birliği

İÇDAŞ, engelli personel alımı için İŞKUR koordinasyonunda iş görüşmesi gerçekleştirdi. Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ve Biga İŞKUR Hizmet Merkezi koordinasyonunda, Çanakkale’nin önemli sanayi kuruluşlarından biri olan İÇDAŞ engelli personel alımı için vatandaşlarla bir araya geldi.
İÇDAŞ Çelik, Enerji, Tersane ve Ulaşım A.Ş’nin Biga’daki fabrikasında görevlendirmek üzere Engelli Temizlik Görevlisi alımı için hem Çanakkale hem de Biga’da toplamda 37 engelli vatandaşla görüşme gerçekleştirildi. Firma yetkilileri görüşmedeki vatandaşlarının büyük çoğunluğunu istihdam edeceğini dile getirdi.

İŞKUR, İÇDAŞ firma yetkililerinin ve engelli vatandaşlarının katıldığı görüşmeler Çanakkale’de İÇDAŞ Yelken Okulunda ve Biga’da ise İŞKUR Hizmet Merkezinde düzenlendi. İÇDAŞ Yelken Okulunda gerçekleştirilen görüşmelere Çanakkale İŞKUR İl Müdürlüğünde görevli Engelli İş Koçları Erkan Batur Kayhan ve Muhammet Tolga Ayyıldız ile İÇDAŞ Yetkilisi Soner Eski katılım gösterdi. Biga İŞKUR Hizmet Merkezindeki görüşmelere İş ve Meslek Danışmanı Emre Teknekaya ile İÇDAŞ yetkilileri Rıdvan Arıcıoğlu ve Tayfun Özdemir katıldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST