İŞKUR’dan Çan ziyaretleri

KALEM Farkıyla...

İŞKUR’dan Çan ziyaretleri

İŞKUR’dan Çan ziyaretleri

İŞKUR yetkilileri Çan Belediyesi, İŞKUR hizmet noktası ve kooperatif ziyareti gerçekleştirdi.
Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü yetkilileri, Çan Belediye Başkanlığına, Çan İŞKUR Hizmet Noktasına ve belediyeye ait dikiş kooperatifine ziyaretlerde bulundu. Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Vekili Mehmet Uğur Yavuz ve İşveren Grup Sorumlusu Hayrettin Karacan, Çan Belediyesi’ne yapmış oldukları ziyaretteBelediye Başkanı Bülent Öz’le ile bir araya geldi. Yapılacak çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu ve kurumlar arası işbirliği içinde çalışma yapılabileceği vurgulandı. İŞKUR yetkilileri Belediye Başkanı Öz’le birlikte Belediyede Çanlı vatandaşlara hizmet veren İŞKUR Hizmet Noktasını ziyaret ettiler. Ayrıca yine Çan Belediyesine ait dikiş kooperatifine de ziyarette bulunarak hem eğitici hem de çalışanlardan yapılan çalışmalar hakkında bilgi edindiler.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST