İŞKUR’dan işçi maliyetlerinin hesaplanması sunumu

KALEM Farkıyla...

İŞKUR’dan işçi maliyetlerinin hesaplanması sunumu

İŞKUR’dan işçi maliyetlerinin hesaplanması sunumu

Çanakkale Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Mehmet Uğur Yavuz, Çanakkale Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü ev sahipliğinde Çanakkale İK 17 Platformu üyelerine, Organize Sanayide etkinlik sergileyen işverenlere ve İŞKUR İl Müdürlüğü Servis Sorumluları ile İş ve Meslek Danışmanlarına “2022 Yılı Ücret Parametreleri ve İşçilik Maliyetlerinin Hesaplanması” konulu sunum yaptı.
İŞKUR Çanakkale Müdürü Mehmet Uğur Yavuz, işverenler ile İŞKUR İl Müdürlüğü Servis sorumlularına “2022 Yılı Ücret Parametreleri ve İşçilik Maliyetlerinin Hesaplanması” isimli bir sunum gerçekleştirdi. Çanakkale’de faaliyet gösteren firmaların İnsan Kaynakları Uzmanları ve Yöneticilerinin oluşturduğu İK 17 Platformu faaliyetleri kapsamında düzenlenen seminerde Çanakkale İŞKUR İl Müdürü Yavuz, 2022 yılı için belirlenen yeni asgari ücretin işveren maliyetleri, ücret hesaplamaları ve mevzuat değişiklikleri hakkında katılımcılara bilgilendirmede bulundu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST