İsmetpaşa’dan aşure ikramı

KALEM Farkıyla...

İsmetpaşa’dan aşure ikramı

İsmetpaşa’dan aşure ikramı

AK Parti İsmetpaşa Mahalle Başkanlığı tarafından vatandaşlara aşure ikramı yapıldı.
İsmetpaşa Mahalle Başkanlığı ofisinde düzenlenen etkinliğe Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek, merkez ilçe yöneticileri, diğer mahalle başkanları ve yönetimleri, partililer ile çok sayıda vatandaş katıldı. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek yaptığı konuşmada, bol ve bereketli bir hayat temennisinde bulunarak, “Hicri yılbaşında hüzünlerimiz, mutluluklarımız var. Muharrem ayı dediğimiz ayımız Allah’ın ayı diye geçer. 10 tane peygamberimize o müjdenin verilmiş olduğu bir aydır ama aynı zamanda da Kerbela’nın hüznünü bize hatırlatır.İsmetpaşa Mahallemizin bugün aşure ikramında bulunması ve burada bir arada olmak büyük mutluluk verici. Bu etkinlikte emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimi sunarım” diye konuştu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST