Issız Cuma Üreticilere Fırsat Oldu

KALEM Farkıyla...

Issız Cuma Üreticilere Fırsat Oldu

Issız Cuma Üreticilere Fırsat Oldu

Yenice Kaymakamlığı, Yenice Belediye Başkanlığı ve Kale Grubu işbirliği ile bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Issız Cuma Hayrı, Kültür ve Tarım Fuarında yerli üreticiler ürünlerini sergilediler.

Vali Orhan Tavlı, Çanakkale Savaşları ve Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, Yenice Kaymakamı Ahmet Başer, İl Emniyet Müdürü Celal Sel, İl Jandarma Komutanı Emrullah Büyük, Yenice Belediye Başkanı Veysel Acar, Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Zeynep Bodur Okyay Kale Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Teknik Bölüm Başkanı Osman Okyay ve protokol üyeleri Issız Cuma Hayrından sonra Dr. Hacı İbrahim Bodur Bulvarı’ndaki yerel ürün stantlarını gezdiler. Yenice’de yetişen tarım ürünleri, nostaljik tarım aletleri, el sanatları ve Yeniceli yazarların kitaplarının yer aldığı stantları gezen Vali Orhan Tavlı ve beraberindekiler yerli üreticilerle bir araya gelerek ürünlerle ilgili bilgi alarak sohbet ettiler.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST