İşte Kepez Belediyesinin borcu

KALEM Farkıyla...

İşte Kepez Belediyesinin borcu

İşte Kepez Belediyesinin borcu

Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan yerel seçimler sonrası belediyeyi 61 milyon lira ile devraldığını belediye binasına asılan büyük afiş ile açıkladı.

31 Mart Mahalli ve İdari seçimleri sonrası CHP’li Birol Arslan 4 Nisan Perşembe günü başkanlık koltuğuna oturdu. Seçim sonrası Arslan’ın yaklaşık 70 milyonluk bir borç ile belediyeyi devraldığına dair iddialar basına da yansıdı. Borç ile ilgili bir süre sessiz kalan Başkan Arslan, geçtiğimiz gün belediye binasına, belediyenin kasasındaki para ve borç miktarı ile ilgili bilgilendirme afişi astı. Asılan dev afişte Kepez Belediyesinin toplam borcunun; 61 milyon 825 bin 517 lira 91 kuruş olduğu belirtildi. Afişin sonunda, “04.04.2019 tarihi itibari ile toplam 61,825.517.91 TL borçla belediyeyi devralmış bulunmaktayım. Kepez Belediye Başkanı Birol Arslan” ifadeleri kullanıldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST