İtalya’da Doğtaş Rüzgarı

KALEM Farkıyla...

İtalya’da Doğtaş Rüzgarı

İtalya’da Doğtaş Rüzgarı

Türk mobilya sektörünün önemli bir oyuncusu olan Doğtaş, İtalya’da yer alan Shernon Holding S.R.L. ile yeni yatak markası Lova Sleep ürün grubunun İtalya genelinde dağıtımına başladı. Öncelikle 6 mağazada Lova konsepti içerisinde ürün satışına başlayan marka, firmanın İtalya’da bulunan 48 zincir mağazasında da satış gerçekleştirecek.

Doğtaş, ihracatta imza attığı yeni işbirlikleriyle adından söz ettiriyor. Şimdi ihracat zamanı diyen Doğtaş, Türk mobilya sektörünün en büyük ihracatçısı olma hedefiyle ilerliyor.
İtalya pazarına hızlı giriş yapan Doğtaş’ın CEO’su Ersin Serbes, yaptığı açıklamada; “Şirketimizde 2018 yılını ihracat yılı ilan ettik. 32 ülkeye aktif ihracat gerçekleştiriyoruz. Anlaşma yaptığımız İtalyan iş ortağımızla Doğtaş ve Lova Sleep markalarımızın İtalya genelinde dağıtımına başladık. Bu hem bizim hem de ülkemiz için gurur duyulacak bir gelişme. İtalyanların evlerine ürünlerimizin girecek olması mutluluk verici. Yıllardır Arge ve tasarım konusunda yaptığımız yatırımlar dünya markası olma yolundaki çalışmalarımızın alt yapısını oluşturuyor. Şimdi zaman ihracat zamanı. Biz de 2018 yılı başından beri yaptığımız anlaşmalarla ihracatta ciddi yükselişteyiz. Mobilyanın kalbi İtalya’da, artık Doğtaş ve Lova markalarımız İtalyanların evlerinde yerini alacak. Türk mobilyasını ülkemizde ve yurtdışında başarıyla temsil etmeye ve büyümeye devam etmek istiyoruz.” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST