“İyi dersler çocuklar!”

KALEM Farkıyla...

“İyi dersler çocuklar!”

“İyi dersler çocuklar!”

Vali İlhami Aktaş, Tacettin Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Ibn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Aktaş, öğrencilerle de bir araya gelerek her birine “iyi dersler” diledi.

Tacettin Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kampüsünde bulunan atölye, spor salonu, derslikler ve yurt kısmında incelemelerde bulunan Vali İlhami Aktaş Tacettin Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi müdürü Haluk Güley ve Ibn-i Sina Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Müdür V. Zeynep Tüzen’den bilgi aldı.
Tacettin Aslan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kampüsünde öğrencilerle bir araya gelerek sohbet eden Vali Aktaş, öğrencilere temizlik, maske ve mesafe konularında hatırlatmalarda bulunarak derslerine iyi çalışmaları ve kurallara dikkat etmeleri tavsiyesinde bulundu. İncelemelerin ardından öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet eden Aktaş, 2021 – 2022 eğitim öğretim yılında öğretmenlere görevlerinde başarılar diledi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST