İyi dersler Yeşim Hanım

KALEM Farkıyla...

İyi dersler Yeşim Hanım

İyi dersler Yeşim Hanım

Eski Ak Parti il Başkanı, Çanakkale Beşiktaşlılar Derneği Başkan Yardımcısı Yeşim Karadağ geçtiğimiz gün Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde öğrencilerle bir araya geldi. İktisat bölümü öğrencilerine ders anlatan Karadağ heyecanını sosyal medya hesabından paylaştı. Karadağ fotoğraflara şunları yazdı, “Üniversitemizi ve öğrencileri özlemişim. Bugün doktora dersim için gittiğim Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde İktisat 4.sınıf öğrencileri ile bir araya gelip aktif iş hayatımızdaki bilgilerimizi paylaştık. Bu fırsatı bize veren Dr.Öğr.Üyesi Erdal Aydın hocamıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Çok keyifliydi, öğrencilerin gözlerindeki ışık beni gelecek adına çok umutlandırdı” Yeşim hanımın paylaştığı bu kare kısa sürede çok sayıda beğeni aldı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST