“İyi ki bu doğa için varsınız” (videolu)

KALEM Farkıyla...

“İyi ki bu doğa için varsınız” (videolu)

“İyi ki bu doğa için varsınız” (videolu)

Çanakkale Doğa Koruma ve Milli Parklar Şube Müdürlüğü ekipleri doğal ortamında yaralanan ve bakıma ihtiyacı olan hayvanları tedavi ederek sağlığına kavuşturuyor. Tedavisi yapılan leş kargası doğal ortama salında.

Çanakkale DKMP Şube Müdürlüğü ekipleri doğada yaralanan ya da bakıma ihtiyacı olan hayvanları merkeze getirerek bakım ve tedavilerini yapıyor. Ekipler yaralı bir leş kargasının tedavisini yaptıktan sonra doğal ortamına saldı. Çanakkale DKMP Şube Müdürlüğü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Biz de sizlerden ayrılmak istemiyoruz ama artık ait olduğun doğa da yaşamalı ve bu dünya için önemli vazifeni yapmalısın. Hoşça kal leş kargası. İyi ki bu doğa için varsınız” ifadeleri kullanıldı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST