İYİ Parti Vekil Adayı PROF. DR. Mehmet Akalın Milletvekili oldu

KALEM Farkıyla...

İYİ Parti Vekil Adayı PROF. DR. Mehmet Akalın Milletvekili oldu

İYİ Parti Vekil Adayı PROF. DR. Mehmet Akalın Milletvekili oldu

İYİ Parti Edirne Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mehmet Akalın gerçekleşen milletvekili seçimleriyle birlikte 1. sıradan Edirne Milletvekili oldu. Teşekkür mesajı yayımlayan Akalın :” Beni milletvekili görevine layık gören bütün Edirneli hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Vekil Akalın mesajında tüm seçmenlere teşekkür ederek şunları söyledi:” Kıymetli Edirne halkı, milletvekilliği görevini bana layık gören aziz hemşehrilerim. Dün itibarıyla artık sizlerin de desteği ile milletvekilinizim. Sizleri mecliste en iyi şekilde temsil etmek, Edirnemizi ve ilçelerini sosyal, siyasal, ekonomik, eğitim, sağlık, turizm vb. her alanda en iyi iller ve ilçeler arasında yer almasını sağlamak için var gücümle durmadan Edirne için çalışacağım. Bu duygu ve düşüncelerle Enez, Havsa, İpsala, Keşan, Lalapaşa, Meriç, Süloğlu ve Uzunköprülü şehrilerimi sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Hepiniz sağ olun, var olun. Birlikte nice güneşli, İYİ’li günlere.” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST