İYİ Parti yetkililerinden ÇTSO’ya ziyaret

KALEM Farkıyla...

İYİ Parti yetkililerinden ÇTSO’ya ziyaret

İYİ Parti yetkililerinden ÇTSO’ya ziyaret

İyi Parti yetkilileri, ÇTSO Yönetim Kurulunu ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.
ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleşen görüşmede, Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, İyi Parti Hukuk ve Adalet Politikalarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Bahadır Erdem, ÇTSO Meclis Başkan Yardımcısı Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman ve Yönetim Kurulu Üyesi Semih Toprak, İyi Parti Çanakkale İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, İl Başkan Yardımcısı ve Meclis Üyesi Burak Kunt, İl Sekreteri Metin Kümet, TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkan Yardımcısı Didem Güner, Genel Sekreter Sema Sandal ile parti temsilcileri hazır bulundu.
Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada; “ÇTSO ’nun siyaset üstü bir Kamu Kurumu olduğunu her platformda tüm siyasi parti temsilcilerimize ifade ediyoruz. İş insanları temsilcileri olarak, İlimiz ekonomisinin gelişmesi ve üyelerimizin ticari faaliyetlerini sağlıklı bir zeminde gerçekleştirilmesini sağlamak en temel görevlerimiz arasında. Bunun için Bayrağımız altında birleşen tüm siyasi partilerle görüşüyor ve fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bugün ağırladığımız İyi Parti temsilcilerimizle de bu çerçevede görüş alışverişinde bulunduk. Kendilerine nazik ziyaretleri için Yönetim Kurulum adına teşekkür ediyorum” dedi.
Haber Merkezi

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST