İYİ Partili Uz’dan Esnaf Odasına ziyaret

KALEM Farkıyla...

İYİ Partili Uz’dan Esnaf Odasına ziyaret

İYİ Partili Uz’dan Esnaf Odasına ziyaret

İYİ Parti GİK Üyesi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz ve İYİ Parti il yönetimi Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret etti.

İYİ Parti GİK Üyesi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Rıdvan Uz, Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanı Ünal Özcan’ı ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi.
İYİ Partili Uz’a, İYİ Parti İl Başkanı Selahattin Yıldızlar, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Necati Gapran, Çanakkale Belediyesi İYİ Partili Meclis Üyesi Ahmet Uslu ve İYİ Parti İl Sekreteri Metin Kümet eşlik etti.
Ziyarete ilişkin açıklama yapan Uz, “Esnafımızın yaşadığı sorunları dinlemeye, onlara çözüm bulmak için bu sorunları her platformda gündeme getirmeye devam edeceğiz” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST