Jandarma dedektifleri hırsızları yakaladı

KALEM Farkıyla...

Jandarma dedektifleri hırsızları yakaladı

Jandarma dedektifleri hırsızları yakaladı

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı, geçtiğimiz ay bin 500 metre elektik kablosu, bir tane jeneratör ve türlü inşaat malzemesi hırsızlığına karışmış 7 kişinin yakalandığını açıkladı.
Ayvacık’a bağlı Bademli köyünde 16 Ağustos tarihinde inşaat şantiyesinden 1500 metre elektrik kablosu, bir tane jeneratör ve türlü inşaat malzemesinin çalındığı tespit edilmişti. Söz konusu hırsızlık vakasıyla alakalı İl Jandarma Komutanlığı ve JASAT dedektiflerince, hırsızlığın olduğu bölgede araştırma ve inceleme faaliyetleri gerçekleştirildiği bildirildi. Yapılan araştırmalar neticesinde S.B., H.K., S.U., R.B., M.İ., M.D. ve H.Y. isimli kişiler yakalandı ve haklarında adli işlem başlatıldı.

Galeri

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST