Jandarmadan bağ evine ‘kaçak alkol’ operasyonu

KALEM Farkıyla...

Jandarmadan bağ evine ‘kaçak alkol’ operasyonu

Jandarmadan bağ evine ‘kaçak alkol’ operasyonu

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı, Gökçeada’da bir bağ evine düzenledikleri operasyonda çok sayıda kaçak alkol ve bir adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirdi.
Gökçeada’da bir bağ evine operasyon düzenleyen Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Çanakkale İl Jandarma Komutanlığınca ‘Kaçakçılığın Men ve Takibi’ kapsamında il merkezi ve ilçelerimizde sürdürülen çalışmalarda; Gökçeada’da usule aykırı olarak kaçak şarap üretilerek piyasaya sürüldüğünün tespit edilmesi üzerine; Gökçeada’da bulunan bağ evinde yapılan aramada, satışa hazır vaziyette; bin 355 litre kırmızı şarap, 4 litre yapma rakı, bir adet elektrikli üzüm sıkma makinası, bir adet üzüm pres makinası, bir adet tıpa makinası, bir adet ruhsatsız av tüfeği ele geçirilmiştir. Ele geçirilen alkoller, alkol yapımında kullanılan malzemeler ve ruhsatsız av tüfeğine el konularak, şüpheli hakkında adli işlem başlatılmıştır.”

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST