Jüriyi hayran bıraktı

KALEM Farkıyla...

Jüriyi hayran bıraktı

19 yıl önce Çanakkale’de kurulan Şehrin Azizleri grubunun vokalisti Murat Uysal, O Ses Türkiye yarışmasında tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı.


TV 8 kanalında yayınlanan O Ses Türkiye yarışmasının 30 Kasım Cuma gecesi yayınlanan bölümünde “Suçum Değil” adlı şarkıyı seslendiren Murat Uysal, Çanakkalelilerin yakından tanıdığı bir isim. 2000 yılında Çanakkale’de kurulan, birbirinden kaliteli ve yetenekli müzisyenlerle sahne alan Şehrin Azizleri grubunun 19 yıldır vokalistliğini yapan Uysal, performansıyla tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Uysal, yarışma kapsamında jüri üyeleri arasından Beyazıt Öztürk’le çalışmayı tercih ederek bir üst tura çıktı. Oldukça heyecanlı olduğu gözlenen Uysal, performans sonunda diğer jüri üyelerine teşekkür ettikten sonra Çanakkale’deki Şehrin Azizleri grubuna da selamlarını gönderdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST