Kaçak makaronlar ele geçirildi

KALEM Farkıyla...

Kaçak makaronlar ele geçirildi

Kaçak makaronlar ele geçirildi

Lapseki’de Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan aramalar sonucu 200 adet boş filtre makaron, bin 900 adet mavi kutuların içerisinde toplamda 380 bin adet gümrük kaçağı makaron ele geçirildi.

Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Lapseki’de şüpheli görülen 16 AEG 082 ve 16 YCA 42 plakalı araçlarda arama gerçekleştirildi. Yapılan aramalar sonucunda; 16 AEG 082 plakalı araçta 200 adet boş filtre makaron, bin 900 adet mavi kutuların içerisinde ise toplamda 380 bin adet gümrük kaçağı makaron ele geçirildi. Her iki araç sürücüsü R.Y ve A.Y gözaltına alındı. Tahkikatın çok yönlü olarak devam ettiği açıklandı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST