“Kadınlar açısından en karanlık parlamento oluştu”

KALEM Farkıyla...

“Kadınlar açısından en karanlık parlamento oluştu”

“Kadınlar açısından en karanlık parlamento oluştu”

CHP Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Sibel Erol kadınların sandığa gitmesiyle ilgili yaptığı çağrıda, “Yeniden Refah Partisi ve HÜDA PAR’n meclise girişi ile Cumhuriyet tarihinin kadınlar açısından en karanlık parlamentosu oluşturuldu” dedi.

CHP Kadın Kolları ülke genelinde eş zamanlı basın açıklaması yaptı. Çanakkale’deki açıklama il binasında CHP İl Kadın Kolları Başkanı Sibel Erol tarafından yapıldı. Erol açıklamasında, Cumhur İttifakı’nın adeta kadın düşmanı bir koalisyona dönüştüğünü belirterek “Kadınların kazanılmış bütün kazanımlarına göz diken Yeniden Refah Partisi ve Hizbullah Terör Örgütü’nün siyasi uzantısı olan HÜDA PAR’n (Hür Dava Partisi) meclise girişi ile Cumhuriyet tarihinin kadınlar açısından en karanlık parlamentosu oluşturuldu” dedi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST