Kale Grubu İbrahim Bodur için anma programı düzenliyor

KALEM Farkıyla...

Kale Grubu İbrahim Bodur için anma programı düzenliyor

Kale Grubu İbrahim Bodur için anma programı düzenliyor

Kale Grubu, kurucusu Hacı İbrahim Bodur’un vefatının beşinci yıldönümü sebebiyle anma programı düzenliyor.

Youtube üzerinden gerçekleştirilecek anma programıyla ilgili olarak Kale Grubu’ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Kale Grubu’nun Kurucusu rahmetli Dr. (h.c.) İbrahim Bodur’un vefatının beşinci yıldönümünde yine ve yeniden ondan miras kalan değerlerle onu minnetle anıyoruz. Dünyaya iyi gözlerle bakan, insanı hayatının merkezine koyan, vefa duygusuyla doğduğu topraklardan bir gün olsun kopmayan, hayata değer katan İbrahim Bodur yalnızca anılarda değil, değerleriyle bugünde de yaşıyor. Kale Grubu Youtube hesabında saat 15:00’te gerçekleşecek Anma Programı’nın ardından, yine aynı gün saat 18.00’te Anma Mevlidi yayınımız olacaktır. Onu hatıralar ve dualarla anmak için düzenlenen çevrimiçi Anma Programı’nda ve Anma Mevlidi’nde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.”

Anma Programı’nı aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.

Anma Mevlidi’ni aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST