Kanseri yendi parti verdi

KALEM Farkıyla...

Kanseri yendi parti verdi

Kanseri yendi parti verdi

Doktorların “6 ay ömrün kaldı” dediği Okşan Beycan (51) kanseri yendi. Arkadaşları, akrabaları ve komşularını bir araya toplayan Beycan, kanseri yenmesinin şerefine parti düzenledi.

Bir süre önce kanser hastalığına yakalanan ve gördüğü tedavi sonucu kanseri yenen Okşan Beycan, kanseri yenmesinin şerefine arkadaşları, akrabaları ve komşularını toplayarak Cevatpaşa Mahallesi’nde bulunan Vitrin Kafe’de ikinci hayatının doğum günü partisini düzenledi. Müzikler eşliğinde dans eden Beycan’ın bir hayli neşeli olduğu gözlemlendi.

Doktorların “6 ay ömrü kaldı” dediği Okşan Beycan, hastalığı ışın ve kemoterapi sayesinde atlattığını belirtti. “Hastalığım artık gitti” diyen Beycan konuşmasının devamında; “Üç sene dolunca tehlike geçiyormuş. Dolunca doğum günü partimi düzenledim. Benim tedavimde ailem, komşularım, doktorlarım, hemşirelerim, basın her zaman yanımda oldu. Ben komşularımı teşekkür etmek amacıyla bu günü beraber kutlayalım dedim. Ayrıca bundan başka diğer kanser hastalarına umut olsun istiyorum ” dedi.

Galeri

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST