Kara Savaşları’nın 105’inci yılında sade tören

KALEM Farkıyla...

Kara Savaşları’nın 105’inci yılında sade tören

Kara Savaşları’nın 105’inci yılında sade tören

Çanakkale Kara Savaşları’nın 105’inci yıl dönümü dün Şehitler Abidesi’nde kutlandı. Düzenlenen kutlama programı koronavirüs nedeni ile basına kapalı olarak gerçekleşti.

Çanakkale Kara Savaşları’nın 105’inci yıl dönümü Şehitler Abidesi’nde düzenlenen program ile kutlandı. Koronavirüs nedeni ile sosyal mesafeye uyulan ve basına kapalı olarak gerçekleşen programda ilk olarak Çanakkale Valiliği, 2. Kolordu Komutanlığı ve Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığının çelenkleri sunuldu. Ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı eşliğinde Türk Bayrağı göndere çekildi. Şehitler için dua okunduktan sonra şehitliklere karanfil bırakılarak program sona erdi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST