Karaca Avukatlık Bürosu yeni yerinde hizmetinde

KALEM Farkıyla...

Karaca Avukatlık Bürosu yeni yerinde hizmetinde

Karaca Avukatlık Bürosu yeni yerinde hizmetinde

Avukat Tunçer Karaca, Avukat Tülay Ömercioğlu ve Avukat Ali Tunç Karaoğlu Saat Kulesi’nin yanında bulunan Karaca Avukatlık Bürosu’nu, Adalet Sarayı’nın karşısında bulunan Libra Plaza’ya taşıdı.


Üç nesildir avukatlık mesleğinin icra edildiği Karaca Avukatlık Bürosu, bundan sonra yeni yerinde hizmet verecek. Avukat Tunçer Karaca, Avukat Tülay Ömercioğlu ve Avukat Ali Tunç Karaoğlu’nun çalıştığı büro, merkezdeki Saat Kulesi’nin yanından Adalet Sarayı’nın karşısında bulunan Libra Plaza’ya taşındı.
Avukat Ali Tunç Karaoğlu’nun annesi Hilal Karaoğlu ise babası, kız kardeşi ve oğlunun yeni iş yerini tebrik ederek sosyal medya üzerinden şu paylaşımı yaptı: “Başarı şansa dayalı tesadüfü bir durum değildir…1972 yılında mesleğe Av. Tunçer Karaca önderliğinde başlayan avukatlık bürosu 51 yıl sonra vizyonunu sağduyu, azim ve çalışkanlığı ile birleştiren 2. nesil Av. Tülay Ömercioğlu ile daha da başarılarını genişleterek… Ve genç zeka, taze kan yenilikçi 3. nesil Av. Ali Tunç Karaoğlu ile ilk günkü heyecanla vicdan ve sarsılmaz adalet duygularıyla Karaca Avukatlık Bürosu olarak yeni yerlerinde misyonunu devam ettiriyor. Şükür, minnet ve duayla… Hayırlı uğurlu olsun… Kazancınız bol olsun…”

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST