Karadayı İl Kadın Kolları Başkanı oldu (videolu haber)

KALEM Farkıyla...

Karadayı İl Kadın Kolları Başkanı oldu (videolu haber)

AK Parti Çanakkale 6’ncı İl Kadın Kolları Olağan Kongresi ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirildi. Tek listenin olduğu seçimde başkan Özlem Karadayı oldu.


Geçtiğimiz ocak ayında Ak Parti Çanakkale İl Kadın Kolları Başkanı Gülsüm Üstün yazılı bir açıklama yaparak görevinden istifa etmiş ve yerine Özlem Karadayı atanmıştı. Dün ise Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası İbrahim Bodur Salonu’nda AK Parti Çanakkale İl Kadın Kollarının 6’ncı Olağan Kongresi yapıldı. Kongreye, Milletvekili Jülide İskenderoğlu, İl Başkanı Naim Makas, Merkez İlçe Başkanı Yıldıray Ölçek ve çok sayıda partili katıldı. Seçimlere tek listenin girdiği kongrede İl Başkanı Makas bir konuşma yaptı. Ardından AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu şunları söyledi, “Bugün Çanakkale’de Cumhuriyet tarihinde ikinci kadın milletvekiliyim. Şükürler olsun ki her şeyden önce Sayın Cumhurbaşkanımızın kadına verdiği değerin en net göstergesi. Hani bazıları sözde falan diyorlar ya, hiçbir şeyimiz AK Parti’de sözde değil, biz her zaman her şeyi özde yapıyoruz”
Konuşmaların ardından seçime geçildi. Tek listenin katıldığı seçimlerde AK Parti Belediye Meclis Üyesi Özlem Karadayı AK Parti Çanakkale İl Kadın Kolları’na seçildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST