Karatecilerden büyük başarı!

KALEM Farkıyla...

Karatecilerden büyük başarı!

Karatecilerden büyük başarı!

23-26 Mayıs tarihlerinde Dünya Shotokan Federasyonu (World Shotokan Federation) tarafından Bükreş / Romanya’da düzenlenen ve 41 ülkeden 1500 sporcunun katıldığı 10. Dünya Shotokan Karate Şampiyonası’nda Çan Belediyesi Çanakkale Geçilmez Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları büyük başarı sağladı.

Romanya’nın Bükreş kentinde Dünya Shotokan Federasyonu tarafından düzenlenen 10. Dünya Shotokan Karate Şampiyonası’nda Çan Belediyesi Karate okulu öğrencilerinden Boğaç Berke Eker, Takım Kata ve Kumite kategorisinde Dünya İkincisi ve ferdi kumite kategorisinde Dünya üçüncüsü oldu. Yiğit Kırat, ferdi kumite kategorisinde Dünya ikincisi olarak Çan’a gümüş madalya getirirken ferdi ve takım kategorilerinde de dünya üçüncüsü oldu. Oğuz Efe Kuralay ise takım kategorisinde Dünya üçüncüsü oldu. Çan Belediyesi Çanakkale Geçilmez Gençlik ve Spor Kulübü’nden yapılan açıklamada; “Sporcularımızı bu büyük başarılarından dolayı tebrik eder, başarılarının artarak devamını dileriz. Bu maça Çan Belediyesi Karate Okulu sporcularının katılmasında destekleri olan Çan Belediye Başkanımız Sayın Bülent Öz’e teşekkür ederiz” denildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST