Karını en çok arttıran 3’ncü şirket oldu

KALEM Farkıyla...

Karını en çok arttıran 3’ncü şirket oldu

Karını en çok arttıran 3’ncü şirket oldu

Çanakkale’nin önde gelen markalarından Dardanel, Ekonomist Dergisinin ‘Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi’ araştırmasında, Anadolu’nun kârını en çok artıran 3. şirketi oldu.
Dardanel bu sene Ekonomist Dergisi ve Türk Ekonomi Bankası (TEB) iş birliğiyle 18. defa hazırlanan ‘Anadolu’nun En Büyük 500 Şirketi’ araştırmasında Anadolu’nun kârını en çok artıran 3. şirketi olarak belirledni. Büyüme performansıyla listede bu sene 108 sıra yükselerek mühim bir atılım yapan Dardanel, doğduğu şehir Çanakkale’nin en büyük şirketi olarak zirvedeki yerini muhafaza etti.Dardanel, TİM’e (Türkiye İhracatçılar Meclisi) bağlı İstanbul Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği tarafından organize edilen Başarılı İhracatçılar Ödül Töreni’nde en fazla ihracat yapan şirketler arasında seçilip, ödül almıştı.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST