Karşılıksız öğrenim yardımı başvuruları 13 Ağustos’a Uzatıldı

KALEM Farkıyla...

Karşılıksız öğrenim yardımı başvuruları 13 Ağustos’a Uzatıldı

Karşılıksız öğrenim yardımı başvuruları 13 Ağustos’a Uzatıldı

İstek Okullarında Karşılıksız Öğrenim Yardımı Başvuruları 13 Ağustos’a uzatıldı.

İstek Okullarında Karşılıksız Öğrenim Yardımı Başvuruları 13 Ağustos’a uzatıldı
Çanakkale Belediyesi, İstek Okullarıyla gerçekleştirdiği protokol neticesinde, Çanakkale Merkezde ikamet eden ihtiyaç sahibi öğrencilere karşılıksız öğrenim yardımı için kontenjan sunuyor. Karşılıksız öğrenim yardımından yararlanmak için başvuru sahiplerinin taşıması gereken kriterler; Çanakkale Merkezde ikamet şartı, Spor, Sanat ve Yabancı Dil alanında özel başarı belgeleri olarak açıklandı.
Çanakkale Belediyesi Sosyal Destek Hizmetler Müdürlüğü’ne gerçekleştirilecek başvurularda istenen evraklar ise şu şekilde; Başvuru Dilekçesi, Matbu başvuru formu (Kurumdan teslim edilecektir.) Karne fotokopisi veya e-okul not çizelgesi, LGS sonuç belgesi, Spor, Sanat ve Yabancı Dil alanında başarı belgeleri (Uluslararası, bölge veya il), Spor alanı için kayıtlı bulunduğu federasyondan onaylı lisans belgesi, Sanat alanı için katıldığı yarışma, sergi, kurs vb. faaliyetlerin belgeleri, Yabancı dil alanı için katıldığı kurs ve sınav belgeleri, 1 adet vesikalık fotoğraf, Anne-Baba maaş bordrosu (son 2 ay).
2021 – 2022 Eğitim Öğretim yılı için başvurular 13 Ağustos 2021 Cuma günü saat 17.00’da sona erecek. İlgili kriterleri sağlayan ve tüm evraklarıyla başvurusunu tamamlayan adaylar, Çanakkale Belediyesi Sosyal Hizmet ve Yardım Yönetmeliğine bağlı kalınarak Sosyal Yardım Değerlendirme Kurulu tarafından değerlendirilecek

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST