Kayıp çiftçi ölü bulundu

KALEM Farkıyla...

Kayıp çiftçi ölü bulundu

Kayıp çiftçi ölü bulundu

Bayramiç’te 2 gün kayıp olarak aranan çiftçi Ergün Cüraoğlü, dere yatağında ölü bulundu.

Bayramiç’e bağlı Alakeçi köyünde yaşayan, 47 yaşındaki evli ve bir çocuk babası Ergün Cüraoğlu, 25 Haziran gecesi evden çıktı ancak geri dönmedi. Bunun üzerine ailesi, jandarmaya kayıp başvurusunda bulundu. Jandarma, AFAD ile UMKE ekipleri tarafından köy çevresi ile Kazdağları’nda arama ve kurtarma çalışması başlattı. Geçtiğimiz gece yarısı ise, köye 3 kilometre mesafede bulunan dere yatağında Ergün Cüraoğlu’nun cansız bedeni bulundu. Öte yandan Cüraoğlu’nun 2016 yılında da yine aynı yerde kaybolduğu, AFAD ve UMKE ekipleri tarafından yapılan çalışmalar neticesinde canlı olarak bulunduğu öğrenildi. Cüraoğlu’nun ölüm nedeni, Bursa Adli Tıp Kurumu’nda yapılacak otopsiyle belirlenecek. Olayla ilgili Jandarmanın soruşturması sürüyor.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST