Kaytaz çifti 11’inci senelerini kutladı

KALEM Farkıyla...

Kaytaz çifti 11’inci senelerini kutladı

Kaytaz çifti 11’inci senelerini kutladı

Beşiktaş’ın Yardımcı Antrenörü Murat Kaytaz ve eşi İrem Kaytaz evliliklerinde 11’nci yılı bu kareler ile kutladılar. Murat Hoca sosyal medya hesabından bu kareyi paylaşarak, “11 yıldır yaşadığım her andan zevk almak ve mutlu olmak. Bu hayatta ki şansım sensin sevgilim” ifadelerini kullandı. İrem Kaytaz ise evlilik yıl dönümlerini, “Tam 11 yıl! Bir gün bile beni üzmedin, yanımda olamasan da her koşulda yanımda olduğunu hissettirdin ve elini arkamdan hiç çekmedin. Bana yaşattığın her güzel şey her heyecan için teşekkür ederim bir tanem. İyi ki seninim, iyi ki benimsin. Kalplerimiz hiç ayrılmasın sevgilim…”cümleleri ile kutladı. Bizler de Kaytaz çiftini tebrik ediyor nice güzel seneler diliyoruz.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST