Kedi Köyü’nde sağlık kontrolü

KALEM Farkıyla...

Kedi Köyü’nde sağlık kontrolü

Kedi Köyü’nde sağlık kontrolü

Çanakkale Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından Esenler Mahallesi’nde bulunan Kedi Köyü’nde gerçekleştirilen rutin sağlık kontrolü çalışmaları devam ediyor.

Veteriner İşleri Müdürlüğünce kent genelinde kedilere yönelik gerçekleştirilen sağlık taramalarının yanı sıra Esenler Mahallesi’nde bulunan Kedi Köyü sakinlerinin kontrolleri de rutin olarak yapılıyor. Kedi Köyünde gerçekleştirilen sağlık kontrolü kapsamında yerinde tedavisi mümkün olan can dostların tedavi ve bakımları veteriner ekipleri tarafından yapılırken, yerinde tedavisi mümkün olmayan hayvanların ise Çanakkale Belediyesi Sokak Hayvanları Bakım ve Rehabilitasyon Merkezine götürülerek tedavi ediliyor.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST