“Kendi Aramızda” sergisi açıldı (videolu haber)

KALEM Farkıyla...

“Kendi Aramızda” sergisi açıldı (videolu haber)

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Resim Ana Sanat Dalında yüksek lisans ve doktora yapan öğrencilerin, “Kendi Aramızda” adlı üçüncü karma sergisi Çanakkale Belediyesi Yazar ve Sanatçı Evi’nde açıldı.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Resim Ana Sanat Dalı’nda yüksek lisans ve doktora yapan 11 sanatçının eserlerinden oluşan, “Kendi Aramızda” adlı karma sergi Çanakkale Belediyesi Yazar ve Sanatçı Evinde açıldı. Sergi ile ilgili grup adına bilgi veren Ayşe Ekici şunları söyledi, “Bu sergi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Resim Ana Sanat Dalı’nda yüksek lisans ve doktora yapan bir grubun sergisi. Bu üçüncü sergimiz. İlk sergimiz fakültemizde ikincisi online ve üçüncüsünü de burada yaptık. Sergide 11 kişinin 45 eseri bulunuyor. Eserlerimiz, tuval üzerine yağlı boya, kağıt üzerine sulu boya, baskı ve seramik çalışmalarından oluşuyor.”
Sergi, pazar ve pazartesi günleri hariç mesai saatleri içinde 25 Aralık’a kadar, Çanakkale Belediyesi Yazar ve Sanatçı Evi’nde gezilebilecek.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST