“Kendi yol arkadaşları da mı rahatsız?”

KALEM Farkıyla...

“Kendi yol arkadaşları da mı rahatsız?”

“Kendi yol arkadaşları da mı rahatsız?”

Gelecek Partisi İl Başkanı Yiğit Akkoyun Sedat Peker’in İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili iddiaları karşısında AK Partili Çanakkale Milletvekillerinin neden destek mesajı atmadığını sorarak, “Yoksa kendi yol arkadaşları da mı rahatsız?” ifadelerini kullandı.

Gelecek Partisi İl Başkanı Yiğit Akkoyun geçtiğimiz gün sosyal medya hesabından Sedat Peker ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili merak ettiği bir soruyu paylaştı. Akkoyun şu ifadeleri kullandı, “Merak ettiğim bir konu; sn. Soylu’yu savunamayan yol arkadaşları var. Mesela AK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan’ın neden bir tane destek paylaşımı yok? Çanakkale AK Parti Milletvekili Jülide İskenderoğlu’nun da bir tane destek paylaşımı yok? Yoksa kendi yol arkadaşları da mı rahatsız? Allah sonumuzu hayr etsin inşallah”

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST