Kendilerine saray yaptılar, Öğrencilereyse bunu layık gördüler!

KALEM Farkıyla...

Kendilerine saray yaptılar, Öğrencilereyse bunu layık gördüler!

Kendilerine saray yaptılar, Öğrencilereyse bunu layık gördüler!

CHP Çanakkale Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, KYK yurtları ile İBB’nin açmış olduğu öğrenci yurtlarını kıyaslayarak aradaki farkı vatandaşın takdirine bıraktı. Erkek, “Kendilerine saraylar yaptıranlar, öğrencilere ise bunu layık gördüler” dedi.
CHP Çanakkale Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek, KYK yurtlarının halini gözler önüne seren bir paylaşım yaptı. Erkek, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun açtığı yurtların çok daha modern bir görünümde olduğunu ve öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap verdiğini ifade ederek iki yurttan da çekilmiş fotoğraf karelerini paylaştı. Erkek, fotoğrafların üstüne ise “Kendilerine “saraylar” yaptıranların şatafata lükse doymayanların öğrencilerimize layık gördüğü ile anlamlı bir mukayese…” notunu düştü.

Galeri

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST