Kepez’de üzücü kaza

KALEM Farkıyla...

Kepez’de üzücü kaza

Kepez’de üzücü kaza

Dün akşam saatlerinde Kepez Belediyesi şantiyesinde feci bir kaza meydana geldi. Akşam saatlerinde şantiyede mesai yapan Ali Şahin’in üzerinde çalıştığı malzeme birden alev alınca kaza meydana geldi. Ali Şahin’in üzerinde ciddi yanıklar oluştu ve hemen hastaneye kaldırıldı.
Acil olarak İstanbul Kartal Araştırma Hastanesi Yanık Ünitesine sevk edilen Ali Şahin yoğun bakımda tedavi altına alındı. Kaza haberini Ankara’da alan Belediye Başkanı Birol Arslan, görüşmelerini yarıda keserek İstanbul’a hareket etti. İstanbul’a Ali Şahin’in ailesiyle de bir araya gelen Başkan Arslan üzüntülerini dile getirdi. Tüm müdahalelere rağmen kurtarılmayan Ali Şahin hayatını kaybetti. Şahin evli ve bir çocuk babasıydı. Aynı zamanda eşi de iki aylık hamileydi. Kepez Belediyesinin ve ailesinin başı sağ olsun.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST