Kimse ses etmiyor koy gitsin o zaman

KALEM Farkıyla...

Kimse ses etmiyor koy gitsin o zaman

Kimse ses etmiyor koy gitsin o zaman

Şehir merkezinde, yol kenarlarında yük indirme bindirme cepleri son yıllarda otopark gibi kullanılıyor. Kimse ses etmeyince, utanmaz, saygısız sürücüler arabalarını istediği gibi bırakıyor.

Amacı dışında kullanılan yük indirme bindirme cepleri ne yazık ki; sorumsuz ve utanmaz sürücüler tarafından gönül rahatlığı ile otoparka çevrilmiş durumda. Bu sorumsuzlara kimse bir şey demeyince isteyen istediği yere duruyor ve bundan da rahatsız olmuyor.

Nereye bakarsanız bakın, hangi yük indirme ve bindirme ceplerinde özel araçların park ettiğini görürsünüz. Hadi bunu trafik polisi görmüyor zabıta da mı görmüyor. İşletme sahipleri bu duruma bir çözüm bulunmasını ve amacı dışında kullanılmasının engellenmesini istiyor.

Alın size şehrin en işlek caddelerinde ki; yük yeridir park yapılmaz birkaç görüntü.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST