Kirazlı’da Bilirkişi İncelemesi

KALEM Farkıyla...

Kirazlı’da Bilirkişi İncelemesi

Kirazlı’da Bilirkişi İncelemesi

Doğu Biga Madencilik (Alamos Gold) in Kirazlı Altın Madenciliği kapasite artırımı ile ilgili Danıştay’dan dönen dava kapsamında Kirazlı’da mahkemece ‘’Bilirkişi İncelemesi’’ yapıldı.

Keşfe Ziraat Mühendisleri Odası ve Kazdağı ve Madra Dağı Belediyeler Birliği adına Avukat Engin Balıkçı, Ziraat Mühendisleri Odası ve İda Dayanışma Derneği YK üyesi Hicri Nalbant, Tarım Orman-İşSendikasıadına Hüseyin Berkan gözlemci olarak katıldı.Daha önce KirazlıBölgesi’nde içinde IDA DayanışmaDerneği, Tarım-Orman İş, Ziraat Mühendisleri Odası, Kimya Mühendisleri Odası, Harita Mühendisleri Odası, akademisyenler, Prof. Dr. Murat Türkeş’in Prof. Dr.Ali Osman Karababa’nın yer aldığı bir heyet tarafından bölgede yapılan keşif sonucu oluşturulankapsamlı bir teknik rapor mahkeme heyetine sunuldu.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST