Kırdı geçirdi…

KALEM Farkıyla...

Kırdı geçirdi…

Kırdı geçirdi…

Daha önce “Yalancı Romantik” dizisinde başrolü paylaşan Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu, yıllar sonra “Ölü’n Bizi Ayırana Dek” adlı oyunla tiyatro sahnesinde Çanakkaleli tiyatroseverlerle buluştu.

Hakan Yılmaz’ın yönetmenliğini de üstlendiği iki perdelik kara komedi, İÇDAŞ Kongre Merkezi’nde perde açtı. Konsepti Pucca’ya, senaryosu “Bir Kadın Bir Erkek” dizisinin senaristleri Alper Atalan, Murat Dişli ve Zeki Enes Akkan’a ait oyun, boşanmaya karar vermiş bir çiftin başına gelenleri konu alan oyun izleyenlerden tam not alırken, oyun sonunda sanatçılar Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu ayakta alkışlandı. Çetin Çevik, Hakan Yılmaz ve Ebru Cündübeyoğlu oyun sonunda izleyicilere teşekkürlerini ilettiler.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST