Kışlak mücadelesi sürdürülüyor

KALEM Farkıyla...

Kışlak mücadelesi sürdürülüyor

Kışlak mücadelesi sürdürülüyor

Çanakkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından sivrisinek ve karasineklere ilişkin kışlak mücadelesi yürütülüyor.

Çanakkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri sivrisinek ve karasineklere ilişkin kışlak çalışmalarını sürdürüyor. Her sene gerçekleşen uygulama kapsamında Biyosidal Ürün Uygulayıcı personel tarafından bir kereye mahsus olmak üzere sıcak sisleme yöntemiyle kentin yer altı yağmur ve kanalizasyon hatlarında olması muhtemel sineklerin etkisiz hale getirilmesi amaçlanıyor. Çalışmaların devamında ise kentin sulak alanları ve su birikintilerinde, larva ile mücadele çalışmaları başlayacak olup, sezon sonuna kadar olan ilaçlama faaliyetlerine tüm hızıyla devam edilecektir.

Düşünceleriniz...

Köşe Yazıları

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST