Kıvılcım Spor Akademisinden ziyaret

KALEM Farkıyla...

Kıvılcım Spor Akademisinden ziyaret

Kıvılcım Spor Akademisinden ziyaret

Kıvılcım Spor Akademisi ÇTSO’ya ziyaret gerçekleştirdi.

Kıvılcım Spor Akademisi Eğitim, Gıda,Turizm, Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi ortakları Serap Şengezer ve Büşranur Çelikgöz, ÇTSO Genel Sekreteri Sema Sandal’ı ziyaret etti. Görüşme ile ilgili bilgi veren Genel Sekreter Sema Sandal:“ Özel çocuklarda sportif kabiliyetlerin ve becerilerin ortaya çıkarılması , geliştirilmesi amacı ile iki kadın girişimcinin ortaklığında kurulan Kıvılcım Spor Akademisi Ltd. Şti. 23 Mayıs 2022 Pazartesi günü açılıyor. Şirket ortakları Sayın Serap Şengezer ve Büşranur Çelikgöz Odamızı ziyaret ederek faaliyetleri hakkında bilgi verdiler ve bağlı oldukları Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonunun 20.yılına özel plaketini takdim ettiler. Özel çocuklarımızın spor becerilerini keşfederek sağlıklı yaşamlarına sundukları katkı için teşekkür ediyor ve bu anlamlı girişimleri için kendilerini kutluyorum” dedi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST