Kız Kardeşim Online Projesi sona erdi

KALEM Farkıyla...

Kız Kardeşim Online Projesi sona erdi

Kız Kardeşim Online Projesi sona erdi

Çanakkale Belediyesinin iş birliği ile 10 Ekim cumartesi günü başlayan Kız Kardeşim Projelerinin online eğitimleri sona erdi.

Çanakkale Belediyesinin de işbirliği ile gerçekleşen ve kadınların girişimcilik alanındaki farkındalıklarının artması, kişisel finansal kaynaklarını doğru yönetmeleri gibi konular ile bilgi teknolojileri hizmetlerini doğru kullanmaya yönelik destekleri içeren Kız Kardeşim Projesinin online eğitimleri sona erdi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Habitat Derneği, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Coca-Cola Türkiye iş birliği ile düzenlenen ve üç hafta süren Kız Kardeşim Online Eğitimleri kapsamında Bireyler İçin Finansal Bilinç, Dijital Dünyada Güvenlik ile Mobil Fotoğrafçılık ve İnternet Reklamcılığı konuları işlendi. Çanakkale Belediyesinin de işbirliği ile gerçekleşen ve 15-55 yaş aralığındaki kadınlara yönelik düzenlenen eğitimlerde Habitat Derneği eğitmenleri tarafından bilgi paylaşımları gerçekleştirildi.

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST