Konuş Semizoğlu; Kim bu bankacılar?

KALEM Farkıyla...

Konuş Semizoğlu; Kim bu bankacılar?

Konuş Semizoğlu; Kim bu bankacılar?

“Bu ay bir şey demiyorum, bir dahaki ay hepinizi isim isim ifşa edeceğim”

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selçuk Semizoğlu geçtiğimiz hafta oda toplantısında yaptığı konuşmada güçlü basından sözetmiş, bazı gazetelerin Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odasını itibarsızlaştırmaya çalıştığının altını çizmişti.
Bu görüşlerin yanı sıra ticaret erbabı insanların morale ihtiyacı olduğuna vurgu yapmıştı.

Kim bu bankacılar ?
Bankacıların ve bankaların Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın söyledikleriyle ters orantılı olduğuna işaret eden Başkan Semizoğlu şube müdürlerini uyarmış ve şimdilik sustuğunu ama gelecek ay isimlerini vereceğine işaret etmişti.
İşte Semizoğlu o konuşması:
“Bir uyarım da üyemiz olan bankalarımıza var. Sayın Cumhurbaşkanımızın, Maliye Bakınızın söylemleriyle, banka şube yöneticilerimizin uyguladıkları taban tabana zıt. Bu hafta bir şey demeyeceğim ancak bir daha ki ay banka ve şahıs isimleriyle bunları deşifre edeceğim. TOBB nezdinde, medya ve sosyal medya hesaplarında tek tek isimlerini vereceğim. Şuan 24’le para alıp 40’la satıyorlar. Bırakın para satmayı, daire satacağım borcumu ödeyeceğim diyen adama engel oluyorlar”

Merakla bekliyoruz
Kamuoyu, devlet politikalarıyla taban taba zıt uygulama yapan bankaların Çanakkale şube müdürlerinin kim olduğunu merak ediyor. Bakalım, hangi bankanın hangi şube müdürü keyfiyet içinde hareket ediyor. Merakla 7 Kasım 2018 Çarşamba günün bekliyoruz. Başkan Semizoğlu, kamuoyunun merak ettiği isimleri bakalım açıklayacak mı ?

Düşünceleriniz...

Arşiv

Takipte Kalın

Çanakkale'nin En Popüler Yerel Gazetesi Kalem, IOS & Android'de...

Kalem gazetesi artık IOS & Android cihazlarınızda. İndirin, seçkin yazarlardan etkin yorumlar, gündem yaratan haberler artık parmaklarınızın ucuna gelsin.

Uygulamayı ücretsiz indirebilir, bir hafta boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Deneme süresinin sonunda satın alma seçeneklerimizi kullanarak gazeteye sahip olmaya devam edebilirsiniz.

ÜST